header-v1.png


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با سومین روز از ماه مبارک رمضان

آئین تجلیل از بازنشستگان نیروگاه بندرعباس برگزار شد.

آئین تجلیل 26 نفر از بازنشستگان تلاشگر نیروگاه بندرعباس در روز 24/12/1402 همزمان با سومین روز از ماه مبارک رمضاندر محل سالن شهرک مسکونی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان

 این مراسم با حضور  داریوش محمودی مدیرعامل، حجت الاسلام والمسلمین ملایی دبیر شورای فرهنگی و دینی، معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان نیروگاه بندرعباس برگزار شد.

در  این مراسم داریوش محمودی مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی بهره مندی بیشتر از این ماه پربرکت ضمن تقدیر از برگزارکنندگان جشن بازنشستگی بجهت ارزش نهادن به مقام والای بازنشستگان و تبریک به عزیزان نیروگاه بندرعباس، بازنشستگی را مرحله ای دیگر از زندگی برشمرد و افزود: در این مرحله میتوان ضمن توجه و وقت بیشتر داشتن برای در کنار خانواده بودن ، تجربیات یک بخش مهمی از زندگی را جهت بهره مندی فرزندان و نسل جوانتر و آینده به آنها منتقل نمود.

محمودی ضمن ابراز خرسندی از رسیدن با سلامت این جمع 26 نفری به بازنشستگی گفت: زبان قاصر است از این همه تحمل سختیهای شما عزیزان که با وجود همه کاستی ها نگذاشتید ذره ای خلل در روند تولید برق ایجاد شود و مثل کوه مقابل سختیها ایستادید تا مردم استان و کشور عزیزمان در روشنایی باشند و گرمای سوزان اینجا را به جان خریدید تا سرما را در تابستانهای داغ به ایران اسلامی تقدیم کنید و دست تک تکتان را میبوسیم و بر خود می‌بالم که چنین همکارانی دارم.

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس ضمن آرزوی صحت و سلامت و شادکامی برای بازنشستگان افزود: دوریتان سخت است ولی ناچار به پذیرش این دوره هستیم چرا که این امر برای همه ما بوجود خواهد آمد یک روزی همه باید این مکان را ترک کنیم و نسلی جوان جایگزین شود.

حجت الاسلام والمسلمین ملایی نیز با سخنانی فعالیت کارکنان نیروگاه بندرعباس در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی و با کمترین امکانات در جهت پایداری تولید واحدهای نیروگاهی را تلاش مجاهدانه برشمرد و افزود: بخشی از این سختکوشی در بدترین شرایط، به عظمت این ایثار و از خودگذشتگی کارکنان نیروگاه بازمی‌گردد و اکنون که بخشی از این کارکنان به درجه بازنشستگی نائل آمده‌اند بر خود وظیفه دانسته ام قدردان تلاشهای ایثارگونه این عزیزان باشم.

در ادامه مراسم برخی از همکاران بازنشسته به بیان خاطرات خود از مدت خدمت در شرکت پرداحتند.

در پایان این مراسم از بازنشستگان سال ۱۴۰۲ نیروگاه بندرعباس با اهدا شاخه گل و لوح سپاس تجلیل شد.


١٤:٤١ - شنبه ٢٦ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٨٠    /    تعداد نمایش : ٦٨٦